İlaç

Evde Roche

Evde Roche çalışma arkadaşlarımıza kendi belirledikleri bir mekanda çalışabilme fırsatı sunan bir uygulamadır. Bu uygulama ile çalışma arkadaşlarımızın iş-özel hayat dengelerini sağlamaya yardımcı oluyor, bir diğer yandan da ofis içi enerji tüketimlerimizi azaltarak sürdürülebilirlik hedeflerimize katkıda bulunuyoruz. 

 

Esnek çalışma saatleri

Merkez ofis çalışanlarımız için servis ulaşım saatlerimiz 07:20-16:20’dir. Çalışma arkadaşlarımız iş dinamikleri ile uyum içerisinde kişisel tercihlerine göre mesai saatlerini belirleyebilmektedir. 

 

Anaokulu desteği

0-6 yaş arasında çocuğu olan kadın çalışanlar, eşi vefat eden veya boşanma sonrası velayetin kendisine verildiği erkek çalışanlar için uygulanan bu destek ile 10 ay boyunca kreş yardımı yapılmaktadır. 

 

Esnek yan haklar planı

RocheFlex Esnek yan haklar planı ile çalışma arkadaşlarımız sürekliliği olan bazı yan haklarının bütçesini tanımlanmış başka seçenekler için kullanabilmekteler, böylece her çalışan kendi yan haklarını esnetme özgürlüğünü deneyimleyebilmektedir. 

 

Aday önerme ödülü

Roche çalışanı olmak isteyen kişileri şirketimizdeki açık pozisyonlara öneren çalışma arkadaşlarımız adayın işe alınması durumunda, 6 ay sonra aday öneri ödülü ile ödüllendirilmektedir. 

Diagnostik

Evden çalışma

Çalışma arkadaşlarımıza kendi belirledikleri bir mekanda çalışabilme fırsatı sunan bir uygulamadır. Bu uygulama ile çalışma arkadaşlarımızın iş-özel hayat dengelerini sağlamaya yardımcı oluyor, bir diğer yandan da ofis içi enerji tüketimlerimizi azaltarak sürdürülebilirlik hedeflerimize katkıda bulunuyoruz.

 

Esnek çalışma saatleri

Merkez ofis çalışanlarımız 7:30 – 9:00 saatleri arasında mesaiye başlayıp 16:30 – 18:00 saatleri arasında mesai bitecek şekilde; iş dinamikleri ile uyum içerisinde kişisel tercihlerine göre mesai saatlerini belirleyebilmektedir.

 

Esnek yan haklar planı

Roche Vitrin Esnek yan haklar planı ile çalışma arkadaşlarımız sürekliliği olan bazı yan haklarının bütçesini tanımlanmış başka seçenekler için kullanabilmekteler. Böylece her çalışan kendi yan haklarını esnetme özgürlüğünü deneyimleyebilmektedir. 

 

Aday önerme ödülü

Roche çalışanı olmak isteyen kişileri şirketimizdeki açık pozisyonlara öneren çalışma arkadaşlarımız adayın işe alınması durumunda, 6 ay sonra aday öneri ödülü ile ödüllendirilmektedir. 

 

İnternet ödeneği

Merkez ofis çalışanlarımız dışındaki tüm çalışanlarımıza evden çalışma modeli kapsamında internet ödemesi yapılmaktadır.

 

Mobilya yardımı

Merkez ofis çalışanlarımız dışındaki tüm çalışanlarımız evden çalışma modeli kapsamında aldıkları ofis mobilyalarını şirkete masraf yapabilmektedir.