Stratejimiz

Dürüstlük, Cesaret ve Tutku ile… Biz Roche’uz!
Sağlık hizmetleri sürekli değişse de Roche olarak net bir vizyona sahibiz: Hastaların yarınki ihtiyaçları için bugünden çözüm üretmek. Tanı ve tedavi çözümleri geliştirmek ve geleceğin yeniliklerini şekillendirmek için çalışırken dürüstlük, cesaret ve tutku ile hareket eden entegre bir sağlık şirketiyiz.

125 yılı aşkın süredir sağlık hizmetlerinde önemli bir rol oynayan pek çok kronik ve yaşamı tehdit eden hastalık alanında çözümler geliştiriyoruz. Bir aile şirketi olmak, uzun vadeli yatırımlara odaklanmamıza, büyük riskler almamıza ve dünya çapında insanların sağlığını iyileştirmek için yenilikçi yollar keşfetmemize olanak tanıyor.


Değerlerimiz: Dürüstlük-Cesaret-Tutku

Roche’ta çalışmak, bir işe sahip olmaktan daha fazlası anlamına geliyor. Bizim için dürüstlüğümüzü korumak, cesurca düşünmek ve tıbbi gelişmelere tutkuyla bağlı olmak günlük iş süreçlerimizin temelini oluşturuyor. Roche’ta benimsediğimiz üç değer, bireyler olarak ve bir kuruluş olarak nasıl davranmak istediğimizi belirlerken bize yol gösteriyor.

Dürüstlük: Her zaman açık, dürüst, etik ve samimiyiz.

Cesaret: Girişimci bir ruhla daha önce keşfedilmemiş alanlarda deneyler yapar, sürekli öğreniriz. 

Tutku: Bizi güçlü kılan hastaların yaşamlarını iyileştirme tutkumuzdur. Kararlılığımızı besleyen ve durmaksızın daha iyisi için çalışmamızı sağlayan bu tutkudur.

Değerlerimiz kültürümüzün özünü oluşturuyor

Hastaların yaşamlarını iyileştirmek için tutkuyla çalışıyor, cesurca adımlar atıyor ve dürüstlük ilkelerini benimsiyoruz.

Yaptığımız iş ve stratejimiz yeni şeyler keşfetmemizi sağlıyor. Bu, başarılı olmak için risk alma cesaretine sahip olmamız gerektiği anlamına da geliyor.

Her şeyden önce, nihai itici gücümüz hastaların yaşamlarını iyileştirme tutkumuzdur. Yıllardır kararlılıkla çalışmamızı sağlayan bu tutkudur.

Net bir amaca sahip olmak - Hastaların yarınki ihtiyaçları için bugünden çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Yetenek çeşitliliği - İş gücümüzü yansıtan liderlik çeşitliliğine ulaşmak için uzun vadeli hedefler belirliyoruz.

Yaklaşım çeşitliliği - Roche Grup genelinde çok sayıda otonom ekipten oluşan bir yapıyla hareket ediyoruz.

Üstün liderlik becerileri - Liderlik taahhütlerimiz, hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olması için tüm liderlerden beklenen davranışları tanımlıyor. Her çalışanın özgün, empatik ve bütüncül bir bakış açısıyla liderlik sergileyebileceği bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

İnsan odaklı felsefe - İşbirlikçi, destekleyici ve alçak gönüllüyüz. Çalışanlarımızın, kendilerine değer verildiğini ve saygı duyulduğunu hissettiği, potansiyellerinin maksimumunu ortaya koyabileceği,  başarılı olabileceği, kapsayıcılık ve çeşitliliğe sahip bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Kurumsal çeviklik -  Çalışanlarımızın değişikliklere hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermesini sağlarken, amaç ve değerlerimize derinden bağlı kalmalarını destekleyen çevikliği, hız, istikrar ve esneklik arasında denge kurarak teşvik ediyoruz.

Uzun vadeli ve sürdürülebilir düşünme - 125 yılı aşan tarihi ile yenilikçi bir aile şirketi olarak konumlanıyoruz.

Paradigmalara meydan okuyabilme - Dinamik ve değişen bir alanda faaliyet gösteriyoruz.. Bu durum, yeni çalışma yolları bulmamızı, güçlü olmamızı  ve yeni şeyler keşfetmeye açık olmamızı gerektiriyor. Birlikte çalışarak hastalar ve toplum için daha fazla fayda yaratabiliriz. Bu amaçla, faaliyetlerimize yön veren ve birlikte etkin bir şekilde çalışmamıza kılavuzluk eden İş Yapış Prensiplerini benimsiyoruz. yön veren sekiz iş yapış  prensibi belirledik.

İş Yapış Prensiplerimiz
  • Hastaları önceliklendir: "Her zaman hasta odağıyla hareket ederek onlar için en iyi olanı yapıyorum."

  • Bilimi takip et: "Deney ve veri aracılığıyla cevap arayarak gerçeklere göre hareket ediyorum."

  • Farklılıkları kucakla: "Farklı bakış açıları arıyor, karşıt görüşleri kucaklıyor, kendime ve başkalarına meydan okuyorum."

  • Öğrenmeyi pratik haline getir: "Öğrenmeyi pratik hale getiriyorum, başarılarımı ve başarısızlıklarımı açıkça paylaşıyorum."

  • Cesurca sadeleştir: "Karmaşıklığı ortadan kaldırıyorum, daha azla daha fazlasını başarıyorum."

  • Etkiyi şimdi yarat: "Doğru olanı yapmak, değeri artırmak ve hızlı harekete geçmek için sorumluluk alıyorum."

  • Uzun vadeli düşün: "Gelecek nesillere fayda sağlamak için şimdi harekete geçiyorum."

  • Tek bir takım olarak hareket et: "Önemsiyorum, işbirliği yapıyorum ve herkesin kendi sorumluluğunu alacağına inanıyorum."

Hikayelerimiz

Tüm hikayeleri gör

Keşfet

Roche'ta Çalışmak

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Roche ürünleri ile ilgili advers olaylar içinadresinden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bize ulaşmak için;

Roche İlaç Adres: Roche Müstahzarları San A.Ş. Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4D/101 34396 Maslak/İstanbul Tel: +90 212 366 90 00

KEP:

Roche Diagnostik Adres: Roche Diagnostics Turkey A.Ş. Esentepe Mah. Kırgülü Sk. Metrocity İş Merkezi D Bl. No: 4/5 34394 Şişli /İstanbul; Tel: +90 212 306 06 06

KEP:

Site Sorumluları: Bahar Süral & Naz Kocaoğlu

İletişimDünyada RochelinkedinfacebookinstagramyoutubeHakkımızdaTarihçeTanı ÇözümleriTedavi AlanlarıRoche'ta ÇalışmakKullanım Koşulları ve PolitikalarAydınlatma MetinleriÇerez PolitikasıRoche Müstahzarları Sanayi A.Ş için>>Roche Diagnostics Turkey A.Ş için>>