Roche, karar verme ilkeleri ve süreçlerinde; şeffaf diyaloğu, cesaretle sorumluluk almayı vurgulamakta ve yüksek derecede yetkilendirmeyi teşvik etmektedir. Kurumsal yapısını inovasyon üzerine inşa eden Roche, özerk araştırma ve geliştirme merkezleri ve 200’den fazla harici ortağa sahip anlaşmaları ile çeşitliliği ve çevikliği teşvik etmektedir.

 

Hastalar için fark yaratmak adına dürüstlük, cesaret ve tutku ile işlerine bağlı çalışanları bünyesinde barındıran Roche, kapsayıcı yaklaşımıyla fikir zenginliğini ve farklı yaklaşımları da teşvik etmektedir. Bu kapsamda Roche çalışanları gururla “Biz Roche’uz” diyebilmektedir.

 

Dürüstlük

 Dürüstlük: Her zaman açık, dürüst, etik ve samimiyiz.

Cesaret

 Cesaret: Girişimciliğimiz sayesinde risk almaktan çekinmeyiz, sınırlarımızı aşar ve farklı deneyimler ediniriz.

Tutku

 Tutku: Gücümüzü ve bağlılığımızı diğerlerini harekete geçirmek, birleştirmek ve onlara ilham vermek üzere kullanırız.

 

Amaç Bildirisi

Gelecek için yenilikler geliştirirken, tıbbi çözümleri insanların hizmetine en hızlı şekilde sunmanın gereğine inanıyoruz. Hastaların yaşamlarını değiştirmeye tutkuyla bağlıyız. Cesaretle karar alıyoruz ve kararlarımızı hayata geçiriyoruz. İyi bir iş yapmanın daha iyi bir dünya anlamına geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle her gün işimizin başındayız. Kendimizi bilimsel titizlik, mutlak etik ve herkes için tıbbi yeniliklere erişim sağlama konularına adadık. Bugün yaptıklarımızla daha iyi bir yarın kurmayı amaçlıyoruz. Kendimizle, yaptıklarımızla ve iş yapış şeklimizle gurur duyuyoruz. Şirketlerimizle, dünya çapında tek yürek halinde çalışan pek çok kişiyiz.

Biz Roche’uz.