Karar verme ilkeleri ve süreçlerinde; şeffaf diyaloğu, cesaretle sorumluluk almayı vurguluyor ve yüksek derecede yetkilendirmeyi teşvik ediyoruz. İnovasyon üzerine inşa ettiğimiz kurumsal yapımızla, özerk araştırma ve geliştirme merkezleri, 200’den fazla harici ortağa sahip anlaşmaları ile çeşitliliği teşvik ediyoruz.

 

Hastalar için fark yaratmak adına dürüstlük, cesaret ve tutku ile işlerine bağlı çalışanları bünyemizde barındırarak; kapsayıcı yaklaşımıyla fikir zenginliği ve farklı yaklaşımları da teşvik ediyoruz.

 

Bu kapsamda çalışanlarımız gururla “Biz Roche’uz” diyebilmektedir. 
 

Dürüstlük
Dürüstlük: Her zaman açık, dürüst, etik ve samimiyiz.
Cesaret
Cesaret: Girişimciliğimiz sayesinde risk almaktan çekinmeyiz, sınırlarımızı aşar ve farklı deneyimler ediniriz.
Tutku
Tutku: Gücümüzü ve bağlılığımızı diğerlerini harekete geçirmek, birleştirmek ve onlara ilham vermek üzere kullanırız.

 

Amaç Bildirisi

Gelecek için yenilikler geliştirirken, tıbbi çözümleri insanların hizmetine en hızlı şekilde sunmanın gereğine inanıyoruz. Hastaların yaşamlarını değiştirmeye tutkuyla bağlıyız. Cesaretle karar alıyoruz ve kararlarımızı hayata geçiriyoruz. İyi bir iş yapmanın daha iyi bir dünya anlamına geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle her gün işimizin başındayız. Kendimizi bilimsel titizlik, mutlak etik ve herkes için tıbbi yeniliklere erişim sağlama konularına adadık. Bugün yaptıklarımızla daha iyi bir yarın kurmayı amaçlıyoruz. Kendimizle, yaptıklarımızla ve iş yapış şeklimizle gurur duyuyoruz. Şirketlerimizle, dünya çapında tek yürek halinde çalışan pek çok kişiyiz.

Biz Roche’uz.