Sosyal Medya Topluluk Kuralları

Sosyal medyayı, bizim için önemli olan gelişmeleri paylaşmanın yanı sıra topluluğumuza yakın olmak ve sesinizi duymak için bir fırsat olarak görüyoruz. Paylaşımlarımıza yorum yaparak veya doğrudan mesaj aracılığıyla bizimle etkileşime geçebilirsiniz. Sizinle iletişimde kalmak ve sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak, siz değerli takipçilerimizle etkileşimde olmayı sevdiğimiz sosyal medya hesaplarımızda hukuki sebeplerden dolayı bazı paylaşımlara, yorumlara  izin veremiyoruz.

Karşılıklı olarak uymamız gereken bazı kuralları aşağıda bulabilirsiniz.

Şirketimizin veya başka bir şirketin ürünlerinden bahsedilen her türlü yorum silinir. Bir ürünün veya hizmetin reklamını yapan ticari içerikler de kalıcı olarak silinecektir. Sosyal medya hesaplarımızda paylaşılan bilgiler, bir hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçemez. Ürünler hakkında en güvenilir bilgi kaynağı her zaman sağlık profesyonelleridir.

İster bir ilaç ister bir tanı testi veya bir cihaz olsun, ürünlerimizle ilgili yaşadığınız sorunları öğrenmek istiyoruz. Ancak, sosyal medya bu paylaşımlar için uygun bir yer değildir. Ürünlerimizle ilgili tüm advers olay veya şikayetleri Roche İlaç çözümleri için istanbul.adversolay@roche.com; Roche Diagnostik çözümleri için turkey.ruhsat@roche.com adresleri üzerinden bize bildiriniz. Bir advers olayı sosyal medya aracılığıyla bizimle paylaşırsanız, olayı bildirmek için sizinle iletişime geçerek sizden daha fazla bilgi isteyebiliriz. Gizliliğinizi korumak amacıyla gönderinizi/paylaşımınızı kaldırabiliriz.

Bir tedaviyle veya ürünle ilgili sorularınız varsa, lütfen önce hekiminize danışın veya medikal ekibimizle iletişime geçin. Elbette size yardımcı olmak istiyoruz, fakat sosyal medya, özel sağlık bilgilerini paylaşmak için uygun bir yer değildir.

Herkesin görüşüne saygı duyuyoruz. Sosyal medya platformlarımız, Roche Türkiye tarafından paylaşılan konuları tartışmak isteyen bütün kullanıcılara açık bir alandır. Platformumuzda paylaşılan yorumların konuyla ilişkili kalmasını ve bütün kullanıcılar açısından değerli olmasını sağlayarak, samimi bir şekilde görüşlerini paylaşan kullanıcılara saygı duymanızı rica ediyoruz.

Aşağıdaki durumlarda paylaşımlarınızı silebiliriz:

  • Küfür, karalayıcı, iftira niteliğinde, saldırgan, taciz edici, ayrımcı veya küçük düşürücü dil veya içerik (resimler, videolar ve bağlantılar dahil) içeren yorumlar

  • Aşağılayıcı, tehdit edici, şiddete veya yasa dışı davranışlara göz yuman yorumlar

  • Tekrar eden ve/veya topluluk açısından rahatsız edici veya spam niteliğindeki mesajlar

  • Platformun Kullanım Koşullarını ihlal eden yorumlar

Üçüncü taraf platformların da sosyal medya aracılığıyla paylaştığınız bilgilere erişimi olduğunu lütfen unutmayın. Roche Gizlilik Politikası ile ilgili daha fazla bilgi içinsayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Roche ürünleri ile ilgili advers olaylar içinadresinden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bize ulaşmak için;

Roche İlaç Adres: Roche Müstahzarları San A.Ş. Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4D/101 34396 Maslak/İstanbul Tel: +90 212 366 90 00

KEP:

Roche Diagnostik Adres: Roche Diagnostics Turkey A.Ş. Esentepe Mah. Kırgülü Sk. Metrocity İş Merkezi D Bl. No: 4/5 34394 Şişli /İstanbul; Tel: +90 212 306 06 06

KEP:

Site Sorumluları: Bahar Süral & Naz Kocaoğlu

İletişimDünyada RochelinkedinfacebookinstagramyoutubeHakkımızdaTarihçeTanı ÇözümleriTedavi AlanlarıRoche'ta ÇalışmakKullanım Koşulları ve PolitikalarAydınlatma MetinleriÇerez PolitikasıRoche Müstahzarları Sanayi A.Ş için>>Roche Diagnostics Turkey A.Ş için>>