Birlikte Güçlüyüz

6 Şubat’ta 2023’te gerçekleşen ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketi nedeniyle derin bir üzüntü içerisindeyiz. Afet çalışmalarına katkı sağlamak ve yaraların sarılmasına destek olmak için sürecin başından itibaren ilgili resmi ve sivil kurumlarla işbirliği yapıyoruz.

Roche Grup olarak nasıl destek veriyoruz?  

  • Türkiye ve Suriye için bölgedeki temel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik Roche global 2.5 milyon İsviçre Frangı destek vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu kapsamda bölgedeki sağlık hizmetlerine katkı sağlamak ve eğitim projelerine destek olmak amacıyla 2023 yılı içinde 4 proje hayata geçirmek üzere çalışmalarımıza başladık.

Roche Grup olarak çalışanlarımıza nasıl destek oluyoruz?

  • Depremden direkt etkilenen çalışma arkadaşlarımız ve ailelerine her türlü finansal ve lojistik desteği vermek üzere Çalışan Deprem Destek Programı hayata geçirdik.

  • Tüm çalışanlarımıza sunduğumuz Çalışan Destek Programımızın psikolojik destek ve danışmanlık hizmetlerinin kapsamını genişlettik.

Roche çalışanları olarak neler yapıyoruz?

  • Çalışanlarımızdan oluşan gönüllü ekiplerimiz süreç boyunca çeşitli faaliyetlerle depremden etkilenenlere destek vererek yaraların sarılmasına bir nebze katkıda bulundular.

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Roche ürünleri ile ilgili advers olaylar içinadresinden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bize ulaşmak için;

Roche İlaç Adres: Roche Müstahzarları San A.Ş. Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4D/101 34396 Maslak/İstanbul Tel: +90 212 366 90 00

KEP:

Roche Diagnostik Adres: Roche Diagnostics Turkey A.Ş. Esentepe Mah. Kırgülü Sk. Metrocity İş Merkezi D Bl. No: 4/5 34394 Şişli /İstanbul; Tel: +90 212 306 06 06

KEP:

Site Sorumluları: Bahar Süral & Naz Kocaoğlu

İletişimDünyada RochelinkedinfacebookinstagramyoutubeHakkımızdaTarihçeTanı ÇözümleriTedavi AlanlarıRoche'ta ÇalışmakKullanım Koşulları ve PolitikalarAydınlatma MetinleriÇerez PolitikasıRoche Müstahzarları Sanayi A.Ş için>>Roche Diagnostics Turkey A.Ş için>>