Bir Kez Daha "En İyi İşveren" Seçildik

İnsan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Top Employers Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldük. Böylece Roche Diagnostik Türkiye olarak 5’inci, Roche İlaç Türkiye olarak ikinci kez bu unvanı almaya hak kazandık. Bu başarı hepimizin!

Lider gelişimi, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücretlendirme, yan haklar, işgücü planlaması, yetenek stratejisi, işe alım, öğrenme, gelişim ve kültür gibi kilit disiplinlerde gösterdikleri başarıları merkeze alarak şirketleri değerlendiren Top Employers Enstitüsü, “En İyi İşveren” unvanını, titizlikle gerçekleştirilen değerlendirmeler sonucunda tüm şartları sağlayarak çalışanların mesleki ve kişisel gelişimi adına en iyi çalışma koşullarına sahip şirketlere veriyor.

Roche İlaç Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Banu Gülsün, “Roche Türkiye olarak, sunduğumuz yenilikçi sağlık çözümleriyle insanların yaşamlarını iyileştirmenin yanı sıra, çalışanlarımızın kariyer ve gelişim süreçlerine de odaklanıyoruz. İnsan ve Kültür uygulamalarımızı, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkelerini temel alarak şekillendirirken; şirket içerisinde esnek, iş birliğine ve sürekli öğrenmeye dayalı bir kültürü teşvik ediyoruz. İşte tüm bunlar, Top Employers Enstitüsü tarafından üst üste ikinci kez ‘En İyi İşveren’ ünvanına layık görülmemizi sağlayan temel değerlerimizdir. Bu ödül, Roche İlaç Türkiye'nin sadece çalışanlarına değer veren bir şirket olmanın ötesinde, onların kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyen iş kültürü oluşturduğunun da önemli bir yansımasıdır” dedi.

Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Duygu Karakaş ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Roche'taki tüm çalışmalarımızda temel odak noktamız her zaman insan oldu. Bu öncelik, dünya genelinde yaşamları iyileştirme hedefimize ulaşma konusundaki kararlılığımızı vurgularken, aynı zamanda çalışanlarımızın kariyer gelişimine verdiğimiz önemi de yansıtıyor. Roche Diagnostik Türkiye olarak, beşinci kez üst üste Top Employers Enstitüsü tarafından ‘En İyi İşveren’ sertifikasına layık görülmek, sadece bir ödül değil, aynı zamanda şirket kültürümüzün ve insan odaklı yaklaşımımızın bir kanıtı. Bu başarıyı elde etmenin gururunu taşırken, çalışma ortamımızı daha verimli hale getirmek adına İnsan ve Kültür uygulamalarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz.”

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Roche ürünleri ile ilgili advers olaylar içinadresinden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bize ulaşmak için;

Roche İlaç Adres: Roche Müstahzarları San A.Ş. Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4D/101 34396 Maslak/İstanbul Tel: +90 212 366 90 00

KEP:

Roche Diagnostik Adres: Roche Diagnostics Turkey A.Ş. Esentepe Mah. Kırgülü Sk. Metrocity İş Merkezi D Bl. No: 4/5 34394 Şişli /İstanbul; Tel: +90 212 306 06 06

KEP:

Site Sorumluları: Bahar Süral & Naz Kocaoğlu

İletişimDünyada RochelinkedinfacebookinstagramyoutubeHakkımızdaTarihçeTanı ÇözümleriTedavi AlanlarıRoche'ta ÇalışmakKullanım Koşulları ve PolitikalarAydınlatma MetinleriÇerez PolitikasıRoche Müstahzarları Sanayi A.Ş için>>Roche Diagnostics Turkey A.Ş için>>