DNA’sında inovasyon olan Roche, bilimsel keşiflerin yönlendirilmesi ve hastaların hayatlarının iyileştirilmesi amacıyla faaliyet alanında geleceğin sınırlarını zorlamaya odaklanmıştır. Roche İlaç ve Diagnostik, çalışanlarını kurumsal yapısını geleceğe taşıyacak ve hedeflerine ulaşmadaki en kilit paydaşları arasında görmektedir.

Dünyanın en büyük biyoteknoloji şirketi olan Roche; onkoloji, hematoloji, immünoloji, bulaşıcı hastalıklar, oftalmoloji ve sinir bilimi alanlarında çığır açan ilaçlar geliştirmenin yanı sıra, kendisini sağlık hizmeti standartlarını iyileştirmeye adamıştır. Hastalar ve toplum için kalıcı değer yaratmanın yanı sıra ders çıkarmayı da başarmış ayrıca, en yüksek kalite, güvenlik ve dürüstlük standartlarına bağlı kalmaya devam ederek, kişilerin yanı sıra faaliyet gösterdiği topluluklara ve doğaya da saygı göstermeyi önceliklendirmiştir.

Hedeflerine giden yolda en önemli paydaşları olarak çalışanlarını gören Roche, burada çalışmaktan gurur duyan çalışanlar için mükemmel bir iş ortamı yaratmayı hedeflemektedir.

 

top-employer

İnsanlara verdiği değeri her zaman birinci önceliği olarak gören Roche Diagnostik Türkiye, çalışanlarına uyguladığı başarılı politikaları ve çalışanları ile oluşturduğu sinerjiyi bir kez daha kanıtlayarak, bağımsız bir kuruluş olan Top Employers Institute tarafından “En İyi İşveren” unvanına layık görüldü.