Türkiye'de Roche

“Henüz çözümlenmemiş sağlık sorunları için yüksek kaliteli çözümler yaratmak, üretmek ve pazara sunmak” misyonuyla hareket eden Roche’un ana faaliyet alanları ilaç ve diagnostik olup, Türkiye’de de aynı alanlarda hizmet vermektedir.

Türkiye"deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç; onkoloji, hematoloji, viroloji, diyaliz, transplantasyon, romatoloji ve osteoporoz alanlarındaki hastalıkların tedavisine yönelik benzersiz ürünleriyle Türk hekimlerine ve hastalarına dünya ile aynı anda yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Türkiye"de faaliyetine 1991 yılında başlayan Roche Diagnostik Bölümü, Profesyonel Diagnostik, Moleküler Diagnostik, Uygulamalı Bilimler, Doku Diagnostiği ve Diyabet alanlarında, yenilikçi ve ileri teknolojiye dayalı ürünler ile araştırmacılara, doktorlara, hastalara, hastanelere ve laboratuvarlara geniş ve benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Roche, Türkiye’de, bugüne kadar olduğu gibi, global anlayışıyla ve yerel yaratıcı çözümleriyle sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmeye devam edecektir.