İnsan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Top Employers Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren” sertifikasına layık görüldük. Böylece Roche Diagnostik Türkiye olarak 4’üncü, Roche İlaç Türkiye olarak ilk kez bu unvanı almaya hak kazandık. Bu başarı hepimizin!

Lider gelişimi, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücretlendirme, yan haklar, işgücü planlaması, yetenek stratejisi, işe alım, öğrenme, gelişim ve kültür gibi kilit disiplinlerde gösterdikleri başarıları merkeze alarak şirketleri değerlendiren Top Employers Enstitüsü, “En İyi İşveren” unvanını, titizlikle gerçekleştirilen değerlendirmeler sonucunda tüm şartları sağlayarak çalışanların mesleki ve kişisel gelişimi adına en iyi çalışma koşullarına sahip şirketlere veriyor.

Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Duygu Karakaş, “Roche'un 125 yılı aşan tarihi boyunca odağına aldığı en önemli unsur her zaman insan oldu. Bu bakış açısıyla tüm dünyada yaşamları iyileştirme misyonumuzu güçlü bir şekilde etkinleştirmeye devam ederken çalışanlarımızın gelişimine ve kariyer yolculuklarına önem veriyoruz. Roche Diagnostik Türkiye olarak Top Employers Enstitüsü gibi insan kaynakları alanında öncü bir organizasyon tarafından üst üste dört defa ‘En İyi İşveren’ sertifikasına layık görülmemiz şirket içi uygulamalarımızda hedeflerimize ulaştığımızı bize bir kez daha gösteriyor" dedi. 

Roche İlaç Türkiye İnsan ve Kültür Lideri Banu Gülsün, “Sağlık hizmetleri alanında ortaya koyduğumuz yenilikçi çözümlerle insanların yaşamlarını iyileştirirken en değerli varlığımız olan çalışanlarımızın kariyer ve gelişim yolculuklarına da büyük önem veriyoruz. İnsan ve Kültür uygulamalarımızı her daim çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışı çerçevesinde şekillendirirken esnek ve işbirliğine dayalı bir kültürü maksimum seviyede etkinleştiriyoruz. Çalışmalarımızda artan verimlilik ile birlikte mutlu ve potansiyelini en iyi şekilde ortaya koyabilen çalışanlarla geleceğe doğru güçlü adımlarla yürüyoruz. Roche İlaç Türkiye olarak, Top Employers Enstitüsü tarafından ilk kez layık görüldüğümüz ‘En İyi İşveren’ sertifikasının İnsan ve Kültür uygulamalarımızla doğru bir yolda ilerlediğimize işaret ettiğini düşünüyorum. Çalışanlarımızın her zaman daha iyi koşullarda çalışabilmelerine ve gelişimlerine katkı sunmak üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz." açıklamasını yaptı.

Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz.

Roche ürünleri ile ilgili advers olaylar içinadresinden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bize ulaşmak için;

Roche İlaç Adres: Roche Müstahzarları San A.Ş. Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4D/101 34396 Maslak/İstanbul Tel: +90 212 366 90 00

KEP:

Roche Diagnostik Adres: Roche Diagnostics Turkey A.Ş. Esentepe Mah. Kırgülü Sk. Metrocity İş Merkezi D Bl. No: 4/5 34394 Şişli /İstanbul; Tel: +90 212 306 06 06

KEP:

Site Sorumlusu: Bahar Süral